Czym są żele budujące?

Wiadomo niestety, nie każdy może pochwalić się pięknymi paznokciami i do tego mocnymi. Natura niektóre kobiety obdarzyła dosyć słabą płytką paznokcia, przez to nie mogą one zapuścić ich. Warto wtedy zdecydować się na wykonanie manicure hybrydowego oraz wykorzystanie żelu budującego. Czym są te żele budujące? Kiedy warto je stosować?

Żele budujące

Żel budujący pozwala na świetne wydłużenie płytki naturalnego paznokcia, wykorzystując do tego odpowiednią formę. Dzięki temu możesz przedłużyć dowolnie swój paznokieć, nie będzie on oczywiście przypominać sztucznego, ponieważ zostanie pokryty odpowiedzi lakierem hybrydowym. 

Zastosowanie żelu budującego pozwala na przede wszystkim wzmocnienie płytki, a także efektowne przedłużenie. Utwardzony jest oczywiście pod lampą, dzięki temu z pewnością bardzo długo wytrzyma.

Co cechuje żele budujące?

Do jednych z ważniejszych zalet należy wymienić fakt, że żele nie potrzebują produktów bazowych, można od razu nałożyć na nie lakier. Warto jednak chociaż odtłuścić płytkę paznokcia przed nałożeniem żelu. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że świetnie będzie się na nim trzymać.

Jak nakładać żel budujący?

To, co jest istotne to fakt, że najpierw najlepiej jest nałożyć cienką warstwę i utwardzić pod lampą, później warto nieco grubszą warstwę i w tym momencie rozpocząć modelowanie. Kolejny raz utwardza się płytkę i w ten sposób paznokieć jest gotowy do nakładania lakieru. Jeśli natomiast szukasz odpowiednich żeli budujący, warto zajrzeć na sklep internetowy: www.twojehybrydy.pl, ponieważ tam będziesz mogła wybrać dowolne kolory lakierów hybrydowych, a także przejrzeć odpowiednio ofertę. Z pewnością znajdziesz tam w przystępnych cenach żel budujący, którego cena nie uszczupli twojego budżetu. Można zdecydować się na kilka żeli budujących, w zależności od tego, jak najbardziej Ci pasuje. Nie należy jednak zapominać o tym, że po nałożeniu żelu trzeba nałożyć także lakier hybrydowy jednak konieczne.

Recommended Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *