Dlaczego hybryda nie trzyma się na paznokciu? Czego unikać?

Co ciekawe, coraz popularniejsza staje się forma samodzielnego nakładania hybrydy w domu. Nic dziwnego, ponieważ niektóre zabiegi u kosmetyczki tego typu mogą być drogie, a samodzielne wykonywanie hybryd w domu jest naprawdę relaksujące. Sporo osób samodzielnie chce wykonywać właśnie ten czynność, natomiast nie ma do końca wiedzy, jak to robić. Stąd także powstają bardzo często liczne błędy, przez które hybrydy odchodzą z paznokci. Jak tego unikać?

Źle przygotowana płytka paznokcia

Jest to jeden z popularniejszych błędów wykonywanych przez osoby początkujące. Niestety, ale przygotowując paznokcie do hybrydy, nie można pominąć żadnego kroku. Istotniejsze wydaje się  wyczyszczenie dokładnie powierzchni. Paznokcie koniecznie trzeba odtłuścić dobrze oraz płytkę, a także wyciąć skórki, aby lakier był estetycznie położony. Nie należy także zapominać, że dość istotną rolę pełni rodzaj lakieru. Victoria Vynn produkuje lakiery w korzystnych cenach, które świetnie trzymają się płytek paznokcie.

Zbyt dużo lakieru 

Dość powszechnym błędem jest nakładanie zbyt dużej ilości lakieru. Osoby początkujące bardzo często zalewają także skórki, dlatego nie należy pomijać pierwszego kroku i dokładnie usunąć te skórki. Jeśli nie wiesz za bardzo, ile powinnaś nałożyć tego lakieru, dobrze jest po prostu położyć pierwszą warstwę i ją utwardzić. Niech to będzie dosyć cienka warstwa, możesz dokładać po kolei warstwy i sprawdzić, jaka grubość jest najlepsza i kiedy lakier nie odchodzi. Używając oczywiście także polecanych lakierów, na przykład Victorii Vynn, które kupisz w korzystnych cenach. Pomoże Ci uzyskać długotrwały efekt.

Zabezpieczenie wolnego brzegu paznokcia

Wykonując hybrydy, nie należy zapominać o tym, że konieczne jest zabezpieczenie także wolnego brzegu paznokcia. Co to oznacza? Nakładając lakier, musisz wyjechać nieco poza linię w dół, aby lakier całkowicie pokrył płytkę. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że on nie odpryśnie. Zresztą używając lakierów Victorii Vynn, w korzystnych cenach, z pewnością możesz liczyć na długotrwały efekt. Jeśli szukasz tego typu lakieru, warto zajrzeć na stronę: www.twojehybrydy.pl, tam znajdziesz właśnie produkty tej marki. Nie tylko lakiery, ale także wiele innych akcesoriów, które przydadzą się do malowania płytki paznokcia.

Recommended Articles

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *